Zbyt szybkie Tempo dla Morcinka!!

"Walcząca o ligowe podium drużyna Tempa Puńców podejmowała na swoim obiekcie rywali z Kaczyc. W zdecydowanie lepszej formie ostatnimi czasy są gracze trenera Macheja i to oni pewnie pokonali rywala z niedalekich Kaczyc.

W pierwszej połowie miejscowy zespół zaaplikował przeciwnikom dwie bramki, obie uzyskał dla Tempa, Alan Pastuszak. W drugiej części gospodarze rozstrzelali się na dobre i po klasycznym hattricku skompletowanym przez Jakuba Legierskiego, zapewnili sobie komplet oczek. W doliczonym czasie gry padły dwie bramki, po jednej dla każdej ze stron. W 92 minucie Marcin Siekierka zdobył bramkę honorową dla Morcinka, pół minuty później wynik ustalił, zdobywając swoją czwartą bramkę w meczu, Jakub Legierski.

Tempo awansowało na miejsce czwarte, Morcinek spadł na pozycję jedenastą" ~beskidzkapilka.pl

Powiązana galeria: