Tempo pewnie wygrywa z Kończycami!

Na boisku przy ul.Sportowej 7 w Puńcowie, Tempo pewnie zwyciężyło gośćmi z Kończyc-Wielkich mimo straty dwóch bramek. Kibice z Puńcowa w 10 minucie spotkania mogli się cieszyć ze zdobytej bramki Jakuba Legierskiego, który po świetnym przegłówkowaniu Marcina Bajgera umieścił ją w bramce pokonując bramkarza kończan-wielkich. W 30 minucie spotkania po raz kolejny kibice gospodarzy mogli się cieszyć z kolejnej bramki swoich ulubieńców, ponieważ Przemysław Cieślar po świetnym crossie przelobował bramkarza, podwyższając wynik na 2:0. Na kolejną bramkę kibice nie musieli czekać zbyt długo, ponieważ Jakub Legierski wykańcza akcje po długim podaniu, pokonując z łatwością bramkarza gości. W 40 minucie meczu po dośrodkowaniu jednego zawodnika Błyskawicy z rzutu rożnego jeden z obrońców Kończyc-Wielkich pokonuje bezradnego Bartłomieja Oleksego głową, 3:1 dla Puńcowa. 4 minuty później kolejny rzut rożny i po błędzie bramkarza gospodarzy, spokojnie główkuje obrońca Błyskawicy do bramki gospodarza, niwelując wynik do 3:2 dla Tempa. W drugiej odsłonie spotkania było wiele dobrych akcji z obu stron boisk, sporo strzałów, ale bramkarze spisywali się świetnie. Lecz w 83 minucie spotkania Jakub Legierski zdobywając hattricka, perfekcyjnie pokonuje bramkarza gości ustalając wynik 4:2. Podczas spotkania doszło do 3 zmian ze strony gospodarzy. Przemysława Żwirka w 65 minucie zmienił Tomasz Olszar, Michała Sobla zmienił w 75 minucie Michał Bajger i Michała Macha w 85 minucie zmienił Samuel Szurman. Tempo pewnie wygrywając z Kończycami-Wielkimi 4:2 awansowało na 4 pozycje. Puńcowianie mają po 26 punktów z Strumieniem i Ochabami. Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie na to spotkanie i zapraszamy na następne w niedziele (17 kwietnia 2016) do Ochab na godzinę 15:00. Trzymajmy kciuki za Naszych "Żółto-Zielonych"!! Do zobaczenia!!