Skuteczność Tempa na 5!!

"Drużyna z Puńcowa do Bąkowa przyjechała z zamiarem odniesienia kolejnego pewnego zwycięstwa. Gospodarze wciąż zagrożeni spadkiem, musieli powalczyć choćby o jeden punkt.

Od początku lepiej na boisku prezentowali się goście. Już w pierwszej połowie, aplikując gospodarzom cztery bramki, pokazali im miejsce w szyku. Wynik otworzył w 10 minucie Przemysław Cieślar. Pomiędzy 23, a 27 minutą do siatki Hawełki trafiali Jakub Legierski, po raz drugi Przemysław Cieślar i Alan Pastuszak.

Gospodarze zdołali odpowiedzieć bramką Łukasza Wachy w drugiej połowie, po dwóch minutach od jej rozpoczęcia. Wynik ustalił w 82 minucie Jakub Legierski. Tempo wciąż walczy o ligowe podium, Bąków, by zapewnić sobie utrzymanie, musi zgromadzić w kolejnych 3 meczach przynajmniej trzy punkty." ~beskidzkapilka.pl

VIDEO: