Pora na A-klase

Zapraszamy wszystkich kibiców z rodzinami na pierwszy mecz rozgrywek o mistrzostwo A-klasy Skoczów, gdzie na własnym boisku miejscowe Tempo zmierzy się z drużyną Ochab. LKS Tempo Puńców przed sezonem rozegrało 4 mecze sparingowe, z czego drużyna Puńcowa 2 wygrała (KKS Spójnia Zebrzydowice 8:0 i LKS 99 Pruchna 2:5) i 2 przegrała (LKS Błyskawica Drogomyśl 2:0 i KS Kuźnia Ustroń 3:4). Sparingpartnerzy Tempa są aktualnie drużynami grającymi w Lidze BOZPN wykazała się wysokim poziomem gry i sprawiło trudności drużynie Puńcowa, z którymi poradziło Sobie. Natomiast drużyna LKS 96 Ochaby rozegrała 3 mecze sparingowe, z czego drużyna Ochab 2 wygrała (KS Międzyrzecze 4:2 i KS Bystra 4:2) oraz 1 raz zremisowała (LKS Zapora Wapienica 2:2). Sparingpartnerzy Ochab są aktualnie drużynami grającymi w A-klasie Bielsko.

LKS Tempo Puńców - LKS 96 Ochaby

6 sierpień 2016, godzina 17:00, ul. Sportowa 7 w Puńcowie

Serdecznie wszystkich zapraszamy na to spotkanie!!!