Derby dla Goleszowa!

"W Puńcowie miejsce Tempo podejmowało w gminnych derbach zespół LKS Goleszów. Zdecydowanym faworytem spotkania byli gospodarze, goście, walcząc o utrzymanie, przyjechali po jakąkolwiek zdobycz punktową.

Faworytem byli zawodnicy z Puńcowa, lepsi jednak niespodziewanie okazali się goście. Bramkę na wagę kompletu oczek zdobył już w pierwszej połowie Krystian Czudek, pokonując Oleksego w 42 minucie. W drugiej połowie zespół gospodarzy zmarnował kilka dobry okazji na doprowadzenie przynajmniej do wyrównania i punkty pojechały do Goleszowa.

Wygrywając Goleszów uciekł rywalom walczącym o utrzymanie na kolejne 3 oczka, Tempo spadło na miejsce piąte." - beskidzkapilka.pl

LKS Tempo Punców 0 - 1 LKS Goleszów

-42' - 0:1 - Krystian Czudek

-67' - żółta kartka - Alan Pastuszak

Zapraszamy na następny mecz w sobote (15 maja 2016) do Pogwizdowa na godzinę 16:00, gdzie LKS Tempo Puńców zmierzy się z LKS-em Olza Pogwizdów. Serdecznie zapraszamy na mecz!