Drogomyśl o jedną lepsze!

"W Puńcowie miejscowe Tempo w najciekawszym spotkaniu weekendowej kolejki w Klasie A podejmowało wicelidera z Drogomyśla. Faworytem byli goście, pierwsi z bramki cieszyli się gospodarze. Rzut karny już w drugiej minucie gry na bramkę zamienił Jakub Legierski.

Przez kolejną blisko godzinę gry zespół Tempa utrzymywał prowadzenie, w 61 minucie jednak, po błędzie w defensywie Puńcowa, piłkę w bramce gospodarzy uderzeniem głową umieścił Rafał Dziadek. Po wyrównaniu przyjezdni ruszyli do przodu i po kolejnych trzynastu minutach, po kolejnym błędzie defensorów Tempa, piłkę do bramki Oleksego skierował Dominik Loska.

Wygrana pozwala przyjezdnym na współprowadzenie ligowej stawce z Piastem." - beskidzkapilka.pl

"

Jako hit kolejki zapowiadane był spotkanie w skoczowskiej A-klasie, pomiędzy Tempem Puńców i Błyskawicą Drogomyśl. I kibice oglądający sobotni mecz nie zawiedli się...

Mecz był niezwykle zacięty od pierwszej minuty. Momentami obydwa zespoły grały ostro i posypały się żółte kartki. Sędzia Andrzej Zabdyr pokazał je pięciu zawodnikom.

Tempo objęło prowadzenie już w 2 minucie po rzucie karnym, którego na gola zamienił Jakub Legierski. Po przerwie to goście, jako wicelider tabeli, dyktowali warunki gry i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najpierw trafił Rafał Dziadek (61 minuta, strzał głową), a zwycięskiego gola zdobył Dominik Loska (74 minuta).

LKS Błyskawica Drogomyśl po wygranej w Puńcowie zrobiła kolejny krok w walce o awans do okręgówki..." - beskidzka24.pl

Powiązana galeria: