Druga przekonująca wygrana z rzędu!!

Druga przekonująca wygrana z rzędu!!

"W Ochabach naprzeciw siebie stanęły zespoły plasujące się bezpośrednio za ligowym podium, posiadające na swoim koncie po 26 punktów. Z racji miejsca rozgrywania spotkania faworyta należało upatrywać w zespole Ochab.

Zgodnie z założeniami to zespół Grzegorza Sodzawicznego pierwszy wyszedł na prowadzenie. W dziewiątej minucie Oleksego pokonał Tomasz Śleziona. Jak się później okazało, była to ostatnia okazja do świętowania, jaką w tym meczu mieli gospodarze. W miarę upływu czasu goście budowali swoją przewagę, a jej zwieńczeniem była bramka wyrównująca Wojciecha Kołka, z 28 minuty gry.

Na drugą odsłonę lepiej zmotywowani wyszli zawodnicy trenera Macheja i już po ośmiu minutach wyszli oni na prowadzenie, po celnym uderzeniu Patryka Skakuja. Kolejne minuty. to próby z obu stron na zdobycie bramki. W końcówce gry dał o sobie znać Marcin Bajger, dwukrotnie pokonując Cienciałę w 84 i 88 minucie. ustalił wynik spotkania." ~beskidzkapilka.pl

"

W szlagierze 16. kolejki skoczowskiej klasy A zespół Tempa Puńców pokonał 4:1 na wyjeździe LKS Ochaby 96. Wynik jednak nie do końca oddaje to, co działo się na boisku.

Pierwsi do siatki trafili gospodarze. Tomasz Śledziona pokonał bramkarza Tempa już w 9. minucie gry. Po stracie gola przyjezdni ruszyli do odrabiania strat i w 28. minucie Wojciech Kołek wyrównał. W pierwszej odsłonie gole już nie padły, choć obie strony miały okazje do zmiany rezultatu.

Po przerwie znów trwała wymiana ciosów. Przełom przyniósł gol Patryka Skakuja dla Tempa w 54. minucie. Od tego momentu zespół z Ochab odkrył się i atakował, ale robił to bardzo nieskutecznie. Z kolei puńcowianie raz po raz nękali groźnymi kontratakami rywali i w końcowych minutach dobili miejscowych. W 84. i 88. minucie rezerwowy Marcin Bajger trafił do siatki, dając swojemu zespołowi wysoką, choć chyba nieco za wysoką, wygraną." ~beskidzka24.pl

Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie na mecz!!

Następna kolejka odbędzie się w Puńcowie przy ulicy Sportowej 7, gdzie zawodnicy Tempa zmierzą się z wiceliderem z Drogomyśla. Mecz odbędzie się w sobotę 23 kwietnia 2016 o godzinie 16:00. 

Zapraszamy wszystkich na mecz!!! ;)

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości