Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Słotwina
2:3
Jeleśnianka Jeleśnia
LKS Juszczyna
3:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
Koszarawa Babia Góra
0:2
Soła Żywiec
Skrzyczne Lipowa
1:1
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Magura Bystra
5:1
LKS Sopotnia
Koszarawa II Żywiec
8:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
Magórka Czernichów
- : -
LKS Leśna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
6:1
LKS Magura Bystra
Soła Żywiec
1:1
LKS Juszczyna
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:2
LKS Leśna
Beskid Gilowice-Rychwałd
4:3
Sokół Słotwina
Jeleśnianka Jeleśnia
2:1
Skrzyczne Lipowa
Koszarawa II Żywiec
1:0
Koszarawa Babia Góra
LKS Sopotnia
3:1
Magórka Czernichów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
8:1
LKS Sopotnia
Magórka Czernichów
3:2
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Juszczyna
- : -
Koszarawa II Żywiec
LKS Magura Bystra
4:4
Jeleśnianka Jeleśnia
Koszarawa Babia Góra
0:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
Skrzyczne Lipowa
1:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
Sokół Słotwina
- : -
Soła Żywiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:1
LKS Sopotnia
LKS Leśna
4:1
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Koszarawa Babia Góra
2:1
LKS Juszczyna
Soła Żywiec
7:0
Skrzyczne Lipowa
Koszarawa II Żywiec
5:1
Sokół Słotwina
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:2
LKS Magura Bystra
Jeleśnianka Jeleśnia
2:1
Magórka Czernichów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Magórka Czernichów
3:5
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Sopotnia
3:3
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Juszczyna
1:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Leśna
4:0
Jeleśnianka Jeleśnia
Skrzyczne Lipowa
4:2
Koszarawa II Żywiec
Sokół Słotwina
5:2
Koszarawa Babia Góra
LKS Magura Bystra
4:1
Soła Żywiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Żywiec
6:2
Magórka Czernichów
GKS II Radziechowy-Wieprz
5:0
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Juszczyna
1:2
Sokół Słotwina
Koszarawa Babia Góra
3:0
Skrzyczne Lipowa
Jeleśnianka Jeleśnia
3:2
LKS Sopotnia
Koszarawa II Żywiec
1:2
LKS Magura Bystra
Beskid Gilowice-Rychwałd
- : -
LKS Leśna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Magórka Czernichów
- : -
Koszarawa II Żywiec
LKS Sopotnia
- : -
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
- : -
Jeleśnianka Jeleśnia
LKS Leśna
3:0
Soła Żywiec
Skrzyczne Lipowa
- : -
LKS Juszczyna
Sokół Słotwina
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Magura Bystra
- : -
Koszarawa Babia Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Żywiec
- : -
LKS Sopotnia
GKS II Radziechowy-Wieprz
- : -
Jeleśnianka Jeleśnia
LKS Juszczyna
- : -
LKS Magura Bystra
Koszarawa Babia Góra
- : -
Magórka Czernichów
Koszarawa II Żywiec
0:2
LKS Leśna
Beskid Gilowice-Rychwałd
- : -
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Sokół Słotwina
- : -
Skrzyczne Lipowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
4:2
Koszarawa Babia Góra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Juszczyna
2:4
LKS Leśna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
- : -
Sokół Słotwina
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzyczne Lipowa
- : -
LKS Leśna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
- : -
LKS Magura Bystra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości