Za dobre Tempo dla Orła!

W Zabłociu miejscowy Orzeł podejmował rywali z Puńcowa. Gospodarze w poprzedniej kolejce podzielili się punktami z Goleszowem, Puńców pokonał u siebie Bąków 4:1. Faworytem spotkania byli goście i to oni zgarnęli komplet oczek.

W pierwszej połowie spotkania nie padła żadna bramka. W drugiej kibice obejrzeli trzy, wszystkie z nich zdobyli goście. Wynik otworzył w 63 minucie Łukasz Światłoch, podwyższył go osiem minut później Wojciech Kołek, a ustalił go Jakub Legierski, w 81 minucie. Goście mogli wygrać wyżej, rzutu karnego jednak nie zdołał wykorzystać w 90 minucie Patryk Skakuj, jego uderzenie z 11 metra zdołał obronić Adam Kuterek.

Tempo, dzięki pewnej wygranej, zrównało się punktami z czwartymi w tabeli Ochabami. Zabłocie, przegrywając siódme spotkanie w sezonie, pozostaje dwunaste. ~ BeskidzkaPiłka