Piast wygrywa derby...

W pierwszej kolejce A-klasy Skoczów Tempo na swoim boisku ulega Piastowi 1:2. Pierwszą bramkę dla Piasta strzelił były zawodnik Tempa Łukasz Jeleń w 35 minucie. Następna bramka, która wpadła w 83 minucie, po rajdzie Jakuba Wnęk, który podaje do pustej bramki Pavlo'wi Zahatlan'owi. Bramkę honorową tuż przed końcowym gwizdkiem strzelił Wojciech Kołek z rzutu karnego, wywalczonego przez Wojciecha Dadoka.

LKS Tempo Puńców 1 - 2 TS Piast Cieszyn

Wyjściowe składy:

Tempo: Bartłomiej Oleksy - Przemysław Żwirek, Wojciech Kołek, Klaudiusz Wojtala, Łukasz Światłoch - Tomasz Olszar, Michał Sobel - Michał Bajger, Piotr Skrzypoń, Marcin Bajger - Marcin Siekierka

Piast: Damian Krzywda - Radosław Bujok, Rostislav Gros, Maciej Rucki, Arkadiusz Brachaczek, Michał Pszczółka, Martin Skacelik, Jakub Wnęk, Łukasz Jeleń, Tomasz Stasiak, Pavel Zahatlan

Zmiany:

70'  Wojciech Dadok --> Marcin Siekierka

72'  Dawid Janoszka --> Rostislav Gros

72'  Kamil Gabryś --> Łukasz Jeleń

78'  Seweryn Waszczyk --> Piotr Skrzypoń

85'  Jakub Kukuczka --> Jakub Wnęk

86'  Jakub Węglorz --> Pavel Zahatlan

Kartki:

24' Michał Pszczółka - żółta

85' Jakub Wnęk - żółta

Strzelali:

- 35' Łukasz Jeleń

- 83' Pavel Zahatlan (Jakub Wnęk)

92' Wojciech Kołek (rzut karny) -